ElkarHezi_Lantaldea_Goiburua

Lantaldea

ADMINISTRAZIOA

Garmendia Guzmán Ainhoa

Garmendia Guzmán Ainhoa

Administrazioa burua

agarmendia@elkarhezi.eus

Jiménez Martín Ana

Jiménez Martín Ana

Idazkaria

idazkaritza@elkarhezi.eus

Urzelai Rodríguez Garbiñe

Urzelai Rodríguez Garbiñe

Idazkaritza burua

idazkaritza@elkarhezi.eus

ZERBITZUAK

Curay César

Curay César

Zerbitzuetako Langilea

Chulco Rosa

Chulco Rosa

Zerbitzuetako Langilea

García Iglesias Maite

García Iglesias Maite

Zerbitzuetako Langilea

Kortajarena Moneo Nerea

Kortajarena Moneo Nerea

Zerbitzuetako Langilea

Odriozola Zubia Josune

Odriozola Zubia Josune

Zerbitzuetako Langilea

Osoro Ramos Jon

Osoro Ramos Jon

Sukaldaria

Quintas Barrio Rosa Mª

Quintas Barrio Rosa Mª

Zerbitzuetako Langilea

Ugarte Leturia Elvira

Ugarte Leturia Elvira

Zerbitzuetako Langilea

Ugarte Ugarte Pauli

Ugarte Ugarte Pauli

Zerbitzuetako Langilea

HEZKUNTZA ESPEZIALISTAK

Arkauz Arabaolaza Miren

Arkauz Arabaolaza Miren

Kontsultore orientatzailea · LH

markauz@elkarhezi.eus

Arruti Beristaini Itziar

Arruti Beristaini Itziar

Pedagogia Terapeutikako irakaslea

iarruti@elkarhezi.eus

Barrena Bengoa Maiane

Barrena Bengoa Maiane

Hezkuntza Espezialista

mbarrena@elkarhezi.eus

Igartua Agirre Lourdes

Igartua Agirre Lourdes

Pedagogia Terapeutikako irakaslea · Logopedian espezialista

ligartua@elkarhezi.eus

Letamendia Iglesias Itxasne

Letamendia Iglesias Itxasne

Pedagogia Terapeutikako irakaslea · LH koordinatzailea

iletamendi@elkarhezi.eus

Sanz Enguita Ana

Sanz Enguita Ana

Kontsultore orientatzailea · BH

asanz@elkarhezi.eus

Urzelai Rodriguez Arantzazu

Urzelai Rodriguez Arantzazu

Psikomotrizista

aurzelai@elkarhezi.eus

HAUR HEZKUNTZA

Agirre Larrañaga Maite

Agirre Larrañaga Maite

Haurtzaindegiko hezitzailea

magirre@elkarhezi.eus

Arana Leibar Miren

Arana Leibar Miren

HH irakaslea. HH koordinatzailea

marana@elkarhezi.eus

Arietaleanizbeaskoa Mayora Leire

Arietaleanizbeaskoa Mayora Leire

HH irakaslea · Zuzendari Akademikoa

larieta@elkarhezi.eus

Arkonada Perez Saioa

Arkonada Perez Saioa

Haurtzaindegiko hezitzailea

sarkonada@elkarhezi.eus

Calvoecheaga Cano Mikel

Calvoecheaga Cano Mikel

Haurtzaindegiko hezitzailea

mcalvoecheaga@elkarhezi.eus

Galfarsoro Ocho Naia

Galfarsoro Ocho Naia

Haurtzaindegiko hezitzailea

ngalfarsoro@elkarhezi.eus

Landeira Guridi Itziar

Landeira Guridi Itziar

Haurtzaindegiko hezitzailea

ilandeira@elkarhezi.eus

Marton Otamendi Izaskun

Marton Otamendi Izaskun

Haurtzaindegiko hezitzailea

imarton@elkarhezi.eus

Tercero Navarro Aroa

Tercero Navarro Aroa

Haurtzaindegiko hezitzailea

atercero@elkarhezi.eus

Urzelai Sologaistoa Naiara

Urzelai Sologaistoa Naiara

Haurtzaindegiko hezitzailea

nurzelai@elkarhezi.eus

LEHEN HEZKUNTZA

Arregi Viciola Arantxa

Arregi Viciola Arantxa

LH · Irakaslea

aarregi@elkarhezi.eus

Balenciaga Larrañaga Miren

Balenciaga Larrañaga Miren

LH · Irakaslea · Musika Arduraduna

mbalenciaga@elkarhezi.eus

Baltzategi Arkauz Irene

Baltzategi Arkauz Irene

LH · Irakaslea

ibalzategi@elkarhezi.eus

Elorza Arza Garbiñe

Elorza Arza Garbiñe

LH · Irakaslea · Euskara normalkuntzarako arduraduna

gelorza@elkarhezi.eus

Ferreiro Inza Ana Jesús

Ferreiro Inza Ana Jesús

LH · Irakaslea

ajferreiro@elkarhezi.eus

Ibarrondo Aranburu Elena

Ibarrondo Aranburu Elena

LH · Irakaslea · IKT arduraduna

eibarrondo@elkarhezi.eus

Iñurritegi Rodríguez Txaro

Iñurritegi Rodríguez Txaro

LH · Irakaslea

tinurritegi@elkarhezi.eus

Lizaso Ubera Maite

Lizaso Ubera Maite

LH · Irakaslea

mlizaso@elkarhezi.eus

Mendizabal Zubiagirre Ana

Mendizabal Zubiagirre Ana

LH · Irakaslea

amendizabal@elkarhezi.eus

Mezquita Blanco Dionisia

Mezquita Blanco Dionisia

LH · Irakaslea

dmezquita@elkarhezi.eus

Rodríguez Fortes Susana

Rodríguez Fortes Susana

LH · Irakaslea

srodriguez@elkarhezi.eus

Zubia Txintxurreta Ismael

Zubia Txintxurreta Ismael

LH · Irakaslea

izubia@elkarhezi.eus

BIGARREN HEZKUNTZA

Altuna Peña Iban

Altuna Peña Iban

BH · Irakaslea · IKT arduraduna

ialtuna@elkarhezi.eus

Anduaga Lazkanoiturburu Belen

Anduaga Lazkanoiturburu Belen

BH · Irakaslea

banduaga@elkarhezi.eus

Aranceta Zubeldia Amaia

Aranceta Zubeldia Amaia

BH · Irakaslea · Komunikazio arduraduna

aaranzeta@elkarhezi.eus

Aranzabal Aranzeta Eider

Aranzabal Aranzeta Eider

BH · Irakaslea

earanzabal@elkarhezi.eus

Barruso Roos Iratxe

Barruso Roos Iratxe

BH · Irakaslea

ibarruso@elkarhezi.eus

Barruso Roos Nerea

Barruso Roos Nerea

BH · Irakaslea · Euskara normalkuntza arduraduna

nbarruso@elkarhezi.eus

Elorza Plazaola MIren

Elorza Plazaola MIren

BH · Irakaslea

melorza@elkarhezi.eus

Igartua Murua Beatriz

Igartua Murua Beatriz

BH · Irakaslea

bigartua@elkarhezi.eus

Jauregialzo Arregi Martin

Jauregialzo Arregi Martin

BH · Irakaslea

mjauregialzo@elkarhezi.eus

Kortabarria Irizar Beatriz

Kortabarria Irizar Beatriz

BH · Irakaslea · Batxilergo dualaren arduraduna

bkortabarria@elkarhezi.eus

Larrea Leibar Josean

Larrea Leibar Josean

BH · Irakaslea

jlarrea@elkarhezi.eus

Lete Ugarte Arantzazu

Lete Ugarte Arantzazu

BH · Irakaslea

alete@elkarhezi.eus

Mendia Zangitu Ainhoa

Mendia Zangitu Ainhoa

BH · Irakaslea · BH koordinatzailea · Zuzendari Akademikoaren albokoa

amendia@elkarhezi.eus

Oleta Álvarez Juan Carlos

Oleta Álvarez Juan Carlos

BH · Irakaslea · Nortasun, Misio eta Komunitate arduraduna · Zuzendari Titularra

jcolaeta@elkarhezi.eus

San sebastián Munduate Edurne

San sebastián Munduate Edurne

BH · Irakaslea

esansebastian@elkarhezi.eus

Zarraga Eizmendi Olatz

Zarraga Eizmendi Olatz

BH · Irakaslea

ozarraga@elkarhezi.eus